همه چیز درباره نمایش تبلیغات در گوگل و چرا در گوگل تبلیغ کنیم؟

آگهی در گوگل یک استراتژی بازاریابی بسیار خوب برای کسب و کارهای کوچک می باشد. شما می توانید با معرفی خود به افرادی که به دنبال حرفه ای مانند حرفه شما بوده و یا در منطقه شما بدنبال چنین کسب و کاری هستند، تبلیغی حرفه ای نمایش دهید. این نوع از هدف گذاری بیشتر مورد علاقه صاحبان مشاغل کوچک و نوپا بوده و موجب افزایش بازدید سایت می گردد اما باید تعرفه آگهی در گوگل که با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای شما میسر می باشد را نسبت به درآمد متناسب از حرفه خود مد نظر داشته باشید.

 

چرا در گوگل تبلیغ کنیم؟

اگر برای افزایش بازدید سایت و رونق کسب و کار خود مردد هستید، در ادامه به 5 دلیل منطقی و مهم برای شروع کار با گوگل ادوردز برای شما ارائه خواهیم داد:

  1. ادوردز قابل سنجش و انعطاف پذیر است

یکی از مزایای اصلی فروشگاه آنلاین در برابر مارکتینگ سنتی مانند تلویزیونی یا کاغذی، در این است که سنجش فوق العاده آسانی دارد هر چند تعرفه آگهی در گوگل به نوعی از مشکلات کسب و کارهای نو پا می‌باشد.

اما این امر می تواند برای بخش سئو شما یک چالش بزرگ محسوب شود، چون شما هر لحظه نمی توانید کسب و کار خود را ترک کرده و بررسی کنید که چه عامل یا عواملی باعث افزایش یا کاهش رتبه وب سایت شما می گردد. پس برای رفع این موارد، می توانید از تبلیغات کلیکی ادوردز بهره ببرید. این مورد یک از منابعی است که از آن برای سنجش کم و کاستی های نیازمندی کسب و کار اینترنتی خود استفاده خواهید کرد.

ادوردز همچنین بسیار منعطف بوده و آپشن های شخصی سازی شده ای دارد که با نیازمندی های شما متناسب خواهد بود. گوگل ادوردز با افزایش بازدید گوگل برای مواردی چون مشخص سازی انواع کلمات کلیدی، فرمت های تبلیغاتی، تمرکز بر روی خواسته های مخاطبان، دسترسی به وب سایت هایی که نیاز به جستجو ندارند و استفاده از شبکه نمایشگر سبب افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.

  1. سریعتر از سئو

بزرگترین اشکال سئو این است که بعد از گذشت چندین ماه وب سایت شما شروع به خود نمایی خواهد کرد. اما این مسئله در ادوردز پیش نخواهد آمد. از زمان شروع کار شما با ادوردز، تبلیغات نمایش داده شده و تاثیر مستقیم آن را مثلا در داده های بازدید کننده حس خواهید کرد. نه تنها این امکان برای شما پیش می آید که با صرف هزینه خرد، سرعت زیادی را به دست خواهید آورد، بلکه زمان مورد نیاز برای بافتن کلید واژه های موثر را نیز خواهید داشت. خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز شما را قادر می سازد تا از داده های ادوردز خود، در راه اندازی یک کمپین سئو موفق استفاده کنید.

  1. مشارکت بیشتر

گوگل بطور مداوم در حال بهبود ادوردز می باشد چون یکی از منابع درآمدی اصلی گوگل بوده و برای افزایش بازدید گوگل این مسئله اهمیت دارد البته تعرفه آگهی در گوگل ارائه شده توسط شرکت‌ها متفاوت می‌باشد که این مورد بستگی به هزینه‌های ارزی دارد. این مشارکت در موارد مختلف توسط گوگل، باعث ایجاد زمینه های مختلف تبلیغاتی در موارد گوناگون شده که این امر با ارائه آگهی در گوگل میسر شده و افزایش بازدید سایت شما را به همراه دارد.

  1. توانایی در کنترل هزینه های تبلیغاتی

این از ویژگی های بی نظیر ادوردز است. شما می توانید بیشترین هزینه به ازای هر روز را به انجمن کاری خود اختصاص دهید. که این ویژگی باعث مدیریت هرچه بیشتر هزینه ها و مسیردهی به آن می شود. بدترین بخش سناریو این است که تعداد تبلیغات با کاهش بودجه شما کم خواهد شد. اما شما بر این اساس می توانید بودجه خود را با توجه به تعرفه آگهی در گوگل و خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز افزایش دهید. این امر باعث متعادل شدن روند افزایش بازدید گوگل خواهد شد.

https://www.wordstream.com/advertise-on-google

  1. کمک به غلبه بر رقبا

وبلاگ چیست بدلیل سرعتی که در روند ادوردز وجود دارد، زمانی که با سئو مقایسه می شود، شما میزان موفقیت بیشتری نسبت به رقیبان خود در این راه دارید. چون وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شده و کلیک های بیشماری بر روی لینک نتایجی که نام حرفه شما در آن قرار دارد می شود. این امر به طرز شگفت انگیزی سبب افزایش بازدید سایت شما در برابر دیگران خواهد شد.

تبلیغات در گوگل کجا نمایش داده می شود؟

هنگامی که شما با گوگل شروع به تبلیغ می کنید، آگهی های شما می توانند در مکان های مختلف در سراسر وب ظاهر شوند، بسته به نحوه تبلیغاتی که شما آنها را انتخاب کرده اید، انواع آگهی هایی که ایجاد می کنید و هزینه تبلیغات گوگل ادوردز ممکن است  متغیر باشد. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از فکر هزینه ی گوگل ادز به فکر تکنیک های تبلیغات در گوگل باشید.

تبلیغات در جاهای مختلفی اعم از نتایج جستجو موتور گوگل و موتورهای مختلف دیگر، در وب سایتهایی که مشتریان شما بازدید می کنند، در دستگاه های مختلف و حتی می توانید با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای موقعیت های جغرافیایی مختلف تبلیغات خاصی ارائه دهید.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز (آگهی در گوگل) بستگی به چندین متغیر دارد. در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه این متغیرها بر درآمد آگهی شما تأثیر خواهند گذاشت و مفاهیمی را که شما باید برای درک آن برای تعیین بودجه واقع بینانه و انتخاب تعرفه آگهی در گوگل برای کمپین های تبلیغاتی خود و تعیین اینکه آیا باید برای افزایش بازدید سایت خود از کدام پلن استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *