هر آنچه که بایستی در مورد افزایش بازدید گوگل بدانید

نحوه ی افزایش بازدید گوگل

یکی از مهمترین راه‌های برای افزایش ترافیک سایت استفاده از موتور های جستجوگر میباشد از جمله افزایش بازدید گوگل می باشد و شما میتوانید با تمرکز بر روی سئو سایت یا استفاده از تبلیغات گوگل اقدام به افزایش سایت خود از طریق گوگل بفرمایید.

از دلایل استفاده کاربران از سرویس های گوگل میتوان به رایگان بودن این سرویس ها و همچنین راحتی کاربران در استفاده از آن اشاره نمود، همچنین در کنار راحتی استفاده میتوان به طراحی ساده موتور جستجوگر گوگل اشاره  نمود که علاوه بر راحتی در استفاده به الگوریتم های هوشمند این شرکت برای ایندکس کردن سایت ها و رتبه بندی سایت ها اشاره کرد که برای کاربران راحتی در انتخاب و سرعت عمل در رسیدن به سایت یا مطلب مورد نظر را به همراه دارد.

از جمله راه های برای بالابردن رتبه سایت شما در گوگل استفاده از کلمات کلیدی و در نتیجه افزایش بازدید گوگل است و شما برای موفقیت در این امر باید بر روی کلمات کلیدی خاص متمرکز شوید و از ایتفاده از کلمات کلیدی کلی خودداری بفرمایید.

از دیگر راه های افزایش بازدید گوگل می توان به استفاده از محتوای تبلیغی مناسب اشاره کرد. شما میتوانید برای شروع از تبلیغات گوگل برای بالا بردن بازدید سایتخود استفاده بفرمایید. این تبلیغات به سایت شما این امکان را میدهد که در بالاترین قسمت نایج جستجوی گوگل و یا در ستون رو به روی آن نمایش داده شود تجارت الکترونیک چیست در نتیجه کاربران این انتخاب را دارند که از سایت شما نیز بازدید نمایند در نتیجه شما میتوانید با استفاده از محتوای مناسب این شانس را داشته باشید که اقدام به جذب Potential Client نمایند.

نحوه ی افزایش ورودی گوگل

برای افزایش ورودی گوگل می توانید از روش های زیر استفاده بفرمایید. شما میتوانید با استفاده از یک یا چند روش زیر بازدید سایت خود را دهید.

3.1 تبلیغات گوگل  

شما میتوانید با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل اقدام به تبلیغات و ایجاد کمپین های تبلیغاتی مختلف بفرمایید تا کاربران در هنگام جستجو های خود در موتور های جستجو گر شانس دیدن سایت شما را نیز داشته باشند.به شما پیشنهاد می کنیم مقاله ما با موضوع “همه چیز درباره نمایش تبلیغات در گوگل و چرا در گوگل تبلیغ کنیم؟” را مطالعه نمایید.

3.2 استفاده از شبکه ای اجتماعی

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی مختلف اقدام به ارسال پست و کانتنت های مرتبط نمایید تا کاربران شبکه های مختلف اجتماعی با استفاده از هشتگ های موجود در این شبکه بتوانند به سایت شما و محصولات شما دسترسی داشته باشند.

3.3 استفاده از عناوین مناسب که د رکاربر کنجکاوی ایجاد نماید.

شما میتوانید برای ایجاد مطالب خود اقدام به انتخاب عناوینی نمایید که کاربر را به خواندن مطلب و ورود به صفحه سایت شما ترغیب نماید و کاربران برای خواندن مطلب به سایت مراجعه نمایند.

3.4 توجه به SEO صفحه

برایایجاد یک کانتنت با محتوای مناسب شما باید با استفاده  از رعایت استانداردهای SEO و الگوریتم های معرفی شده توسط گوگل میتوانید در جستجو های مرتبط با محتوای شما سایت شما با رتبه بالاتری نمایش داده شود.

3.5 شروع نوشتن بلاگ توسط کاربران

شما میتوانید برای تولید محتوا از کاربران سایت خود کمک بگیرید و به کاربران سایت خود اجازه دهید در سایت شما در قسمت بلاگ مظالب جدبد ایجاد نمایند.

نحوه ی افزایش بازدید سایت در گوگل

کاربران در استفاده از موتور جستجوگر گوگل در هنگام سرچ به 10 نتیجه ابتدایی بیشتر مراجعه میکنند در نتیجه شما برای اینکه بتوانید جزو ۱۰ نتیجه برتر باشید باید با استفاده از قوانین ارائه شده توسط گوگل نسبت به تهیه میحتوا جدید و ادیت محتوای قدیمی سایت خود اقدام بفرمایید.

از موارد مهم که مورد غفلت کاربران قرار میگیرد استفاده از SiteMap میباشد که اطلاعات اولیه سایت شما را در نتیج جستجو نمایش میدهد از این موارد میتوان به قسمت های مهم سایت مانند معرفی محصولات یا خدمات و یا قسمت تماس با ما اشاره کرد. در نتیجه کاربران میتوانند با استفاده از این قابلیت به قسمت مورد نظر دسترسی داشته باشند و برای شما این امکان را به وجود می‌آورد که کاربران در هنگام استفاده از سایت شما با تجربه خوب روان بودن دسترسی ها و سادگی استفاده از سایت رو به رو شوند.

همچنین شما میتوانید با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل،برای افزایش بازدید گوگل اقدام به تبلیغ در قسمت های مختلف وب مانند ویدیو های گوناگون و بازی ها و استفاده از تبلیغات در سایت های پر بازید نمایید که این مورد برای شما افزایش بازدید را به همراه دارد و شما میتوانید در محتوای تبلیغی خود اقدام به تبلیغ و یا خدمات خود به جذب  Potential Clientبفرمایید.

این موارد برای شما این امکان را فراهم می‌آورد تا با استفاده از ابزارهای مختلف مانند استفاده از الگوریتم های مختلف معرفی شده توسط گوگل و استفاده از کلمات کلیدی در کنار استفاده از خدمات متنوع تبلیغات گوگل و کمپین های مختلف آن میتوانید افزایش ترافیک سایت خود را تجربه کنید و ترافیک سایت خود را بالا برده و در نتیجه بتوانید به مرحله درآمد زایی از سایت خود برسید و به عنوان یکی از نمایش دهندگان تبلیغ گوگل در سایت خود کسب درآمد داشته باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *